شرایط استفاده از خدمات

قبل از ثبت سایت و یا سرور خود شما باید قوانین را خوانده و با این شرایط موافقت کنید .

لطفا یک لحظه قوانین را با دقت مطالعه و آن را بررسی کنید . اگر شما با آن موافق هستید میتوانید سایت یا سرور خود را اضافه کنید .
همه سایت ها و گیم سرور های ثبت شده در سایت به صورت رایگان و توسط کاربران ثبت نام شده ارسال شده است . سایت ما فقط نمایشگر لیست سرور هاست و هیچگونه تعهدی نسبت به کلیک های بالا و بالا رفتن حجم ترافیک شما نخواهد داشت .

1. پذیرش شرایط استفاده و اصلاحات

هر بار که شما سایت یا سروری را در پنل کاربری خود اضافه میکنید به این معنی است که شما قوانین و شرایط ما را پذیرفته اید . علاوه بر این سایت و یا سرور شما باید تمامی قوانین ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران را پذیرفته و به آن عمل کنید .

2. خدمات ما

شما تایید میکنید که سایت ها و سرور های افزوده شده مطعلق به شما بوده و به طور انحصاری صاحب کامل آن خواهید بود . در صورت هرگونه تغییر در اطلاعات سایت شما ، حذف سایت از لیست و ... ما هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده نخواهیم گرفت پس در حفظ اطلاعات حساب خود دقت کافی را انجام دهید .

3. سیستم رای گیری و رتبه بندی

تمامی وبسایت ها و سرور ها توسط آراء منحصر به فرد مربوط به همان ماه ، رتبه بندی خواهند شد .ما تعداد آراء را در روز اول هر ماه 0 خواهیم کرد . شما توافق میکنید که از هیچ نوع سیستم خودکار بوت ، سرور های پراکسی ، اسکریپت ها و یا هر مکانیسم یا نرم افزار که باعث افزایش ناعادلانه آرا برای سایت یا سرور ها ، استفاده نخواهید کرد. در صورتی که سیستم ضد تقلب شما را در حال تقلب آرا مشاهده نمود ، کلیه آرا شما صفر خواهد شد و در صورت تکرار سایت یا سرور شما از لیست حذف و در لیست ممنوعه قرار خواهد گرفت و هرگز تایید نخواهد شد .

4. مسئولیت های شما

به منظور استفاده از این وبسایت ، شما باید در سایت ما ثبت نام کنید و این سند شرایط و قوانین را قبول داشته باشید . قوانین ممکن است در هر زمانی توسط ما تغییر کند ، پس هر چند مدت قوانین را مطالعه نمایید .

5. ثبت نام و رمز عبور

شما مسئول حفظ محرمانه بودن رمز عبور خود هستند و مسئولیت کامل حساب کاربری شما بر عهده شما خواهد بود .پس در هنگام ثبت نام رمز مناسب و ایمنی را انتخاب کنید . همچنین اگر حس میکنید از اکانت شما سوء استفاده و یا فعالیت غیر عادی مشاهده کردید فورا رمز عبور خود را تغییر دهید .

6. رفتار شما

شما توافق میکنید که مسئولیت تمامی اطلاعات وارد شده ، اعم از متن ، تصاویر ، توضیحات و ... ارائه شده بر عهده شما یا صاحب حساب کاربری خواهد بود و تمامی این اطلاعات باید طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد . ما به هیچ وجه مسئول محتوایی که در این سایت ها وجود دارند نخواهیم بود و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی شما اعم از توهین به اشخاص ،گروه ها ، فرقه ها و ... و همچنین بر خلاف قوانین عرفی و دینی ، با کاربر خاطی برخورد خواهد شد . برای استفاده از این سایت شما باید بند های زیر را رعایت نمایید :
الف) هر مطلبی که از طرف شما ارسال میشود نباید تهدید آمیز ، مضر ، باعث سوء استفاده ، اذیت و آزار ، توهین آمیز، افترا آمیز، مبتذل، زشت و ناپسند ، خیر اخلاقی ، آلوده به ویروس و یا سایر عوامل مخرب برنامه نویسی ، خلاف قوانین ملیتی و قومیتی باشد .
ب) جعل و یا جلوه دادن ارتباط خود به جای اشخاص و یا گیم سرور های دیگر توسط شما .

7. ارسال محتوا در این وب سایت

با ارائه هر مطلب در سایت شما :
الف) شما توافق میکنید که تمامی قوانین سایت را پذیرفته اید و در صورتی که شما خلاف قوانین رفتار کنید ، ما میتوانیم سرور و یا وبسایت شما را حذف و یا اکانت شما را مسدود نماییم .
ب) بنر شما باید کمتر از 300 کیلوبایت حجم داشته باشد ، هر چه بنر شما سبک تر باشد ، سریعتر به نمایش در خواهد آمد و این به نفع شما خواهد بود .
ج) در هنگام ثبت سرور ، از عنوان مناسب و کوتاه استفاده کنید
د) در صورتی که گیم سرور شما چندین بازی مختلف را دارا میباشد ، میتوانید برای هر یک از بازی و یا نسخه های مختلف بنر های مختلف ثبت کنید .

8. سلب مسئولیت

ما در تلاش دائمی برای ارائۀ سرویسی دقیق و ایمن هستیم و امیدواریم بتوانیم با برطرف کردن نواقص، رضایت تمام کاربران را جلب کنیم اما جز مواردی که صراحتاً در این سند و اسناد مربوط به شرایط استفاده از سایت ما ذکر شده، هیچ‌گونه تعهدی نسبت به سرویس‌های ارائه شده نداریم.


9. تغییرات این سند

مطالب ذکر شده در این سند دائمی نیستند و ممکن است با تغییر در سیاست‌های سایت، دستخوش تغییر و تجدید نظر شوند. در صورتی که این تغییرات مهم باشند، از طریق حساب کاربری به همۀ کاربران اطلاع داده خواهد شد.

10. نظرات و اطلاعات

سؤالها، انتقادها و پیشنهادهای خود را از طریق ایمیل یا تیکت با ما در میان بگذارید. مطمئن باشید که در اسرع وقت به شما پاسخ می‌دهیم و از نظرات مفید شما در بهبود خدمات خود استفاده می کنیم.


آخرین بروزرسانی در تاریخ 14 بهمن 1395