پرسش و پاسخهای متداول

جستجو


 1. چگونه میتوانم سرور خودم را اضافه کنم و رتبه بندی چگونه کار میکند ؟

  برای اضافه کردن سایت یا سرور خود در ابتدا شما باید ثبت نام کنید (روند فوق العاده آسان) سپس به پنل کاربری بروید و روی افزودن سرور جدید کلیک کنید . تمامی سایت ها و سرور هایی که در رتبه های بالای سایت قرار گرفته اند توسط تعداد آرای یکتا (منحصر به فرد) دریافت و نمایش داده میشوند. کسانی که آرای بیشتری داشته باشند در بالای سایت نمایش داده شده و بازدید کننده بیشتری دریافت خواهد کرد. همه آرا در روز اول ماه تنظیم مجدد خواهد شد . بازدید منحصر به فرد ، بازدید کل ، تعداد آرا سرور یا سایت خود را میتوانید در صفحه اختصاصی سرور خود مشاهده کنید .

 2. چگونه میتوانم رتبه سایتم را بهبود ببخشم ؟

  راه اصلی برای بدست آوردن رتبه بالاتر رای دادن است . شما باید کد رای گیری مربوط به سرور خود را در سایت خود اضافه کنید تا بازیکنان شما بتوانند به شما رای دهند . راه دوم ارتقاء بنر شما به بنر ویژه است. با این کار شما بین 100 تا 400 عدد رای رایگان هدیه خواهید گرفت . اطلاعات بیشتر را در صفحه بنر ویژه میتوانید مشاهد کنید. همچنین شما باید سایت و یا صفحه سرور خود را با استفاده از دکمه های شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این کار باعث دید بیشتر صفحه و بازدید کننده شما خواهد شد و همچنین میتواند به طور مستقیم وارد صفحه رای دادن به سرور و یا سایت شما شود .

 3. چند بار می توانم برای سایت یا سرور خودم رای دهم؟

  ما هر 12 ساعت امکان رای دادن جدید را به کاربر خواهیم داد بنابراین شما و بازیکنانتان میتوانید در هر روز 2 بار به سرور رای دهید . هشدار و یا اطلاع رسانی در مورد این که قبلا رای داده اید به شما نشان داده نخواهد شد ولی رای تکراری حساب نخواهد شد .

 4. چگونه و از کجا من کد رای گیری سرورم را دریافت کنم ؟

  در پنل کاربری ، در زیر هر سرور یک نوار ناوبری شخصی وجود دارد . یک گزینه به نام کد رای دهی وجود دارد ، روی آن کلیک کنید . با کد HTML شما میتوانید روی سایت خود یا روی هر وبلاگی ، فرم و هر چیزی که به شما اجازه استفاده از کد HTML را میدهد . مانند امضا در انجمن ها ، وبلاگ ها و ... . لینک یک آدرس مستقیم برای ورود به صفحه رای دهی شما است . که میتوانید هر جا که نیاز دارید از آن استفاده کنید .

 5. چرا برخی سرور ها در بالای تمامی سرور ها قرار دارند ولی رتبه آنها VIP است ؟

  این خدمات برای بنر های ویژه است ، بنر های ویژه علاوه بر نمایش آنها در بالای لیست سرور ها یک بنر عادی نیز در لیست برترین ها خواهند داشت. همچنین بنر های ویژه قابلیت نشان دادن ریلم و یا آی پی سرور هستند و بنر آنها نیز به صورت هایلایت شده نمایش داده خواهد شد .

 6. آیا اگر من بنر ویژه خریداری کنم بازیکنانم بیشتر خواهد شد ؟

  شما بین 100 تا 400 رای جایزه برای سایت یا سرور خود دریافت خواهید کرد پس علاوه بر نمایش بنر شما در بالای صفحات سایت ، رنک معمولی شما نیز ارتقاء خواهد یافت و بنر شما بیشتر و بهتر در نمایش برای بازیکنان خواهد بود . و این در اکثر موارد باعث افزایش تعداد بازیکنان شما خواهد شد . حتی اگر تعداد آرای شما کم باشد ، سایت شما بهتر و بالاتر از همه به بازیکنان نمایش داده خواهد شد . بازیکنان تمایل بیشتری برای کلیک بر روی بنر های ویژه هایلایت شده خواهند داشت ، با این حال ما نمیتوانیم تضمین کنیم که بازدید کننده همیشه یکسان باشد و همچنین ما نمیتوانیم قول دهیم که جمعیت بازیکنان سرور شما یک رشد فوری داشته باشد .

 7. چگونه آگهی و یا تبلیغات ایجاد کنم ؟

  با ورود به پنل کاربری و کلیک بر روی افزودن بنر تبلیغاتی میتوانید بنر خود را اضافه و آن را به نمایش در بیاورید . برای ثبت بنر تبلیغاتی باید موجودی کافی در حساب کاربری خود داشته باشد . برای شارژ حساب کاربری میتوانید از پنل کاربری این کار را انجام دهید . پرداخت کاملا آنلاین بوده و با تمامی کارت های عضو شبکه شتاب امکان پذیر خواهد بود . بنر شما پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده خواهد شد . همچنین بنر شما باید کاملا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی بوده و از نظر شرعی مشکلی نداشته باشد . در غیر این صورت بنر شما تایید نخواهد شد ، همچنین مبلغ پس داده نخواهد شد . در طراحی و ساخت بنر خود دقت کامل و لازم را به کار ببرید .

 8. آیا من میتوانم برای سرور خود چندین آگهی ایجاد کنم؟

  بله ، در صورتی که سرور شما دارای چندین بازی و یا چندین نوع مختلف باشد شما میتوانید بنر های مختلفی را برای سرور خود خریداری کنید و همگی در زیر یک دیگر نمایش داده خواهند شد . آمار بازیکنان شما چشمگیر خواهد شد .

 9. چگونه میتوانم آگهی خود را ویرایش کنم ؟

  تغییر در آگهی به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود پس در نوشتن عنوان و بنر خود دقت کافی را به کار ببرید . در صورت وجود مشکل خیلی جدی میتوانید از طریق سیستم تیکت به ما گزارش دهید تا بررسی کنیم .

 10. چگونه میتوانم برای سرور خود بنر اضافه کنم ؟

  برای افزودن و نمایش بنر به سرور خود ، میتوانید هنگام اضافه کردن سرور بنر خود را نیز آپلود کنید . حداکثر حجم بنر 300 کیلوبایت است . بنر باید کاملا با قوانین جمهوری اسلامی و شرعی رعایت شده باشد ، در غیر این صورت ما حق حذف سرور شما را از لیست خواهیم داشت .

 11. چگونه بسیاری از بازیکنان پس از ثبت آگهی به شما ملحق خواهند شد ؟

  بازیکنان با کلیک بر روی بنر ، مستقیما وارد سایت شما خواهند شد و همچنین بنر های تبلیغاتی شما در بالاترین بخش سایت به نمایش گذاشته خواهد شد .

 12. چه مدت زمان برای تایید بنر ویژه یا بنر تبلیغاتی لازم است ؟

  تایید بنر فقط برای بنر های تبلیغاتی خواهد بود ، یعنی بنر ویژه نیازی به تایید ندارد و بنر شما بعد از خرید به صورت آنی و همان لحظه به لیست بنر های ویژه اضافه خواهد شد . اما بنر های تبلیغاتی پس از بررسی مدیریت در اولین فرصت تایید خواهد شد .

 13. چرا آگهی و یا بنر ویژه من فعال نشده ؟

  در صورتی که بنر شما در لیست بنر های ویژه و یا بنر های تبلیغاتی قرار گرفت و وضعیت آن فعال شده بود ولی در سایت نمایش داده نشد ، که این امری غیر ممکن است ، از طریق سیستم تیکت به ما اطلاع دهید .

 14. چگونه می توانم تنظیمات سرور را ویرایش کنم: دسته، آدرس وب سایت، سرور آی پی، تصویر بنر و یا ...؟

  با ورود به پنل کاربری و تب سرور های من، زیر سایت یا سرور شما یک نوار ناوبری وجود دارد. بر روی ویرایش (گزینه دوم) کلیک کنید . در صفحه باز شده میتوانید اطلاعات مورد نظر را ویرایش کنید .

 15. چگونه می توانم وب سایت یا سرور خود را حذف کنم ؟

  در پنل کاربری -> سرور ها آخرین گزینه (حذف) کلیک کنید . از شما میخواهد که تایید کنید آیا میخواهید حذف کنید ؟ در صورت تایید امکان برگرداندن آن وجود نخواهد داشت .

 16. چگونه میتوانم ایمیل و یا رمز عبور خود را تغییر دهم ؟

  پس از ورود در بالا بر روی نام خود کلیک کرده و گزینه تنظیمات حساب را کلیک کنید . در این جا شما میتوانید ایمیل و یا رمز عبور خود را تغییر دهید .

 17. آیا شما اقداماتی برای جلوگیری از ربات های رای گیری و تقلب انجام داده اید ؟

  ما راه هایی برای تایین اینکه کسی در حال تقلب در آمار رای گیری است ، پیاده کرده ایم . در اغلب موارد در صورت شناسایی ، سرور شما به صورت دائمی حذف خواهد شد و در لیست ممنوعه قرار خواهد گرفت و در صورت ایجاد سرور جدید در پنل نیز تایید نخواهد شد . با این حال افرادی ممکن است با پرداخت هزینه های بالا در خرید پروکسی های زیاد اقدام به تقلب کنند ، که این راه گرانی برای سرور خواهد بود در صورتی که با بنر ویژه میتواند رای هدیه دریافت کند .

 18. آیا میتوانم با iframe در سایت خود پنچره ای برای ثبت رای ایجاد کنم ؟

  بله، شم میتوانید با iframe در سایت خود اقدام به نمایش پنجره Vote به بازیکنان شوید ، اما ورود بازیکنان از طریق لینک راهیست که بهتر نتیجه خواهد داد ، با این حال در هر حالت شما رای خود را دریافت خواهید کرد .

 19. چرا همه رای من بازنشانی شده است ؟

  دلیل اول این است که ممکن است ما همه آرا ، را در اول ماه بازنشانی (0) کرده باشیم . دوم ، ما یک سیستم پیشرفته برای جلوگیری از تقلب ایجاد کرده ایم ، در صورتی که شواهد گزارش های شما برای سیستم نشان دهد که در حال تقلب هستید ، رای شما به صورت خودکار به 0 تبدیل خواهد شد و در صورت تکرار ممکن است سرور شما حذف و یا اکانت شما مسدود شود .

 20. من نام کاربری و یا رمز عبور را فراموش کرده ام ؟

  اگر شما رمز و یا نام کاربری خود را فراموش کرده این میتوانید از طریق فراموشی رمز ، نام کاربری و رمز عبور خود را در ایمیلتان دریافت کنید .

 21. آیا این سایت برای دستگاه های تلفن همراه بهینه سازی شده است ؟

  بله ، این سایت به صورت کاملا رسپانسیو بوده و روی تمامی دستگاه ها به راحتی قابل دسترس است .

 22. من پول شارژ اکانت را پرداخت کرده ام ولی به حساب کاربری افزوده نشده است ؟

  اگر پس از پرداخت حساب کاربری شما شارژ نشد ، ابتدا به لیست تراکنش ها بروید ، در صورتی که در آن جا ثبت شده بود ولی حساب شما شارژ نشده بود ، از طریق سیستم تیکت به ما گزارش دهید در غیر این صورت مشکل از طرف بانک بوده و پول شما بین 1 تا 24 ساعت به حساب شما برگشت داده میشود .

 23. مشکل من در اینجا ذکر نشده، چه باید بکنم؟

  اگر شما نیاز به کمک خاصی دارید دریغ نکنید از طریق سیستم تیکت به ما پیام بدهید . ما بهترین پاسخ را کمتر از 24 ساعت برای شما ارسال خواهیم کرد .

اگر شما پاسخ سوال خود را در اینجا پیدا نمیکنید ، از طریق سیستم تیکت و یا ارتباط با ما ، با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی ما 7 ساعت در روز پاسخو شما خواهد بود .